Про нас

Карпатський регіон – мальовнича перлина України – відомий своїм багатством рослин та екологічністю. Власне тут з культивованих та дикорослих лікарських трав дбайливо збирають компоненти фіточаїв СВК «Антеа», адже саме доступність, безпечність і комплексність дії – основні переваги рослинних чаїв над синтетичними ліками.
З 2012 року члени кооперативу індивідуально займались вирощуванням на експериментальних площах та заготівлею дикорослих лікарських рослин у передгірських і гірських районах Карпат – Турківському, Стрийському й Дрогобицькому районах Львівської області.
У 2019 році низка однодумців об’єднались у СВК «Антеа» навколо ідеї екологічно чистої продукції у формі фіточаїв. Зараз основні площі культивування і заготівлі дикорослих трав зосереджені на Дрогобиччині.

Переваги продукції СВК «Антеа»:

  • Вирощування та заготівля проводиться в екологічно чистих місцях Карпатського передгір’я.
  • Лікарські рослини вирощуються на засадах органічного рослинництва: без застосування гербіцидів, мінеральних добрив, стимуляторів росту та будь-яких інших синтетичних сполук.
  • Збір сировини проводиться вручну.
  • Оптимальний ступінь подрібнення сировини.
  • Виключно натуральні компоненти. Фіточаї не містять у своєму складі штучних барвників, ароматизаторів, кофеїну, ГМО.

На упакуванні детально наведено оптимальну, обґрунтовану технологію приготування та спосіб вживання, які забезпечують найвищу корисність отриманих настоїв.

Ексклюзивна авторська серія арома-зборів “Антеа” надасть справжнім пошановувачам насолоду від приємного смаку та аромату трав передгір’я Карпат.